S.S.S.

Neden DERPA?

Derpa Group olarak hizmet verdiğimiz firmalara 10.000 çeşit ürün tercihi sunuyoruz. Amaç sadece ürün satmak değil, tatmin edici seviyede hizmet vermek.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri.

Satışı yapılan ürünlerin değişim veya onarımı tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Satışını yaptığımız elektrik veya elektronik ürünler yetkili distribütör'ler tarafında garanti altında olduklarından onarımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Garanti kapsamına girmeyen ürünler müşterilerimize yardımcı olmak adına en cüzzi ücretler ile tamir ve bakımları yapılmakta ve adreslerine teslim edilmektedir.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

İletişim sayfamızdaki İrtibat bilgilerimizden Pazartresi-Cuma Saat 08:00 İle 19:00 Arası Hafta Sonu Cumartesi Saat:08:00 İle 17:00 arasında bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim

Hizmet Garantimiz.

Aktif olarak çalıştığımız 5 bini aşan kayıtlı kurumsal müşterilerimiz vermiş olduğumuz hizmetin en güzel örneğinidir.

Ürün İade Haklarınız.

TÜKETİCİYİ KORUMA KANUNU; Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen veya standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren otuz gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Tüketici bu seçimlik haklarından biri ile birlikte ayıplı malın neden olduğu ölüm ve/veya yaralanmaya yol açan ve/veya kullanımdaki diğer mallarda zarara neden olan hallerde imalatçı-üreticiden tazminat isteme hakkına da sahiptir. Bunların dışında; Tüketici Firmamızdan almış oldugu ürünü, İADE FATURASI karşılığında iade edebilir(KULLANILMAMIŞ VEYA AMBALAJI AÇILMAMIŞ, YAZILIM GEREKTİREN ÜRÜNLERDE ETKİNLŞTİRİLMESİ VEYA YAZILIM YÜKLENMESİ YAPILMAMIŞ) özel durumlar ve iade kanunları çerçevesinde tüketici hakları firmamız tarafındanda kanun çerçevesinde karunmaktadır.

Sorunuza Yanıt Bulamadınızmı?

Eğer bu cevaplar arasında sorunuzun yanıtını bulamamış veya yanıtlar size yeterli gelmemiş ise iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimizden bütün sorularınıza anında cevap alabilirsiniz..

İletişim